Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Echipamente si aparate de laborator pentru Facultatea de Inginerie
- Număr anunț
- CAN1173384
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Cod CPV
- 42931100-2 · Centrifuge de laborator si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.935 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 27.08.2026 10:40
- Anunț de participare
- CN1093350
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
07.07.2026 11:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Loturi (3)
Estimat: 46.914 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Presa termica | 2.058 RON | Anulat | — |
| 2 | Echipament tip coater | 43.600 RON | Anulat | — |
| 3 | Microscop | 1.256 RON | Anulat | — |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BLUEBOX MEDICAL S.R.L. CUI RO36155448
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOLANTIS LABORATORY S.R.L. CUI 43133574
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
0 RON
din 124.935 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 124.935 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.