Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achiziție utilaj pentru compartimentul administrativ-gospodărire din cadrul Primăriei comunei Strunga, județul Iași
- Număr anunț
- SCNA1136431
- Autoritate contractantă
- COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467.886,24 RON
- Valoare atribuită
- 465.181 RON 0,6% sub estimat
- Data anunțului
- 27.08.2026 10:55
- Anunț de participare
- SCN1176936
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (2)
-
08.07.2026 12:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
03.07.2026 13:35Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TITAN MACHINERY ROMANIA SRL CUI RO 29352595
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGROPARTNERS S.R.L. CUI RO 11946536
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AGRI-ALIANTA SRL CUI RO21224140
Valoare atribuită
465.181 RON
din 467.886,24 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.705,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.