Atribuită Anunț atribuire

Contract de achizitie de gaze naturale - categoria de consum C2 pentru perioada 01.09.2026-31.08.2027, cantitatea 1600MWh

Număr anunț
CAN1173473
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640.192 RON
Valoare atribuită
640.192 RON
Data anunțului
27.08.2026 10:53

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 640.192 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PREMIER ENERGY 640.192 RON

Valoare atribuită

640.192 RON

din 640.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.