Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 13,1% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI DE REPARATII STRAZI IN ORASUL GURA HUMORULUI, JUDETUL SUCEAVA
- Număr anunț
- SCNA1136437
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.132.272 RON
- Valoare atribuită
- 1.852.283,54 RON 13,1% sub estimat
- Data anunțului
- 27.08.2026 11:52
- Anunț de participare
- SCN1178352
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
12.08.2026 11:24Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitari de clarificariRaspuns consolidat la solicitari de clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Valoare atribuită
1.852.283,54 RON
din 2.132.272 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 279.988,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.