Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 3,0% sub estimat
Reparatie capitalizabila cladire sediul SIRCOSS
- Număr anunț
- CAN1173487
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670.000 RON
- Valoare atribuită
- 650.000 RON 3,0% sub estimat
- Data anunțului
- 27.08.2026 12:24
- Anunț de participare
- CN1093387
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
29.06.2026 10:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasat se regaseste Raspunsul consolidat la procedura avand ca obiect Reparatie capitalizabila cladire sediul SIRCOSSRaspuns consolidat la procedura avand ca obiect Reparatie capitalizabila cladire sediul SIRCOSS
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RBW ELITE CONBET GROUP S.R.L. CUI RO 7521090
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FINCA NIT SRL CUI 37315849
Valoare atribuită
650.000 RON
din 670.000 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 20.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.