Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILE SOMON CU PIELE 1.4_1.8KG SALATA VERDE RO BUC CI ROMANIA CARTOFI ALBI RO 10KG CI ROMANIA GERMENI
- Număr anunț
- DA41059702
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15211000-0 · File de peste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397,38 RON
- Valoare atribuită
- 397,38 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:00
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
397,38 RON
din 397,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro