Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet legume - fructe CA Arieseni
- Număr anunț
- DA41059875
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT ALBA (CUI 4562591)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540,69 RON
- Valoare atribuită
- 540,69 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:12
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540,69 RON
din 540,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro