Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fomicyt 40mg/ml, 4g,X 10 fl.pulb.pt sol.perfuz.,(fosfomicinum)

Număr anunț
DA41059920
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL (CUI RO12498)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.816,90 RON
Valoare atribuită
2.816,90 RON
Data publicării
27.08.2026 09:15
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816,90 RON

din 2.816,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.