Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie xerox de pentru copiator IK COPY PAPER A4 80 g/mp 500 coli/top grad ridicat alb
- Număr anunț
- DA41060102
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA TELEORMAN (CUI 4469051)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154,50 RON
- Valoare atribuită
- 154,50 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:27
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
154,50 RON
din 154,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro