Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de calcul asamblat de tip MINI PC (Refurbished), Procesor Intel Core i3-9100T;i5-9400T FOND H
- Număr anunț
- DA41059872
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
- Furnizor / câștigător
- PRINTOPIA SRL (CUI RO22658113)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.635 RON
- Valoare atribuită
- 22.635 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:11
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.635 RON
din 22.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro