Ofertă acceptată Cumpărare directă

600G FL TOAST CU FAINA CLASIC 200G VIRGILIO GRANA PADANO MUSCHI VITA CG SAMCOM MERE ROSII PORTOCALE

Număr anunț
DA41059650
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.607,14 RON
Valoare atribuită
1.607,14 RON
Data publicării
27.08.2026 08:56
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.607,14 RON

din 1.607,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.