Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Makita DHP489RTJ - Masina de gaurit, Makita DGA506RTJ - Polizor unghiular
- Număr anunț
- DA41059313
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.560,76 RON
- Valoare atribuită
- 3.560,76 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:27
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.560,76 RON
din 3.560,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro