Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun lichid 1 litru Tork
- Număr anunț
- DA41055760
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VASILE GOLDIS (CUI 12817386)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640,40 RON
- Valoare atribuită
- 640,40 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:09
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
640,40 RON
din 640,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro