Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile Cabinet Recuperare Medicala
- Număr anunț
- DA41053166
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- MEZZA LUNA SRL (CUI RO18232194)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271,90 RON
- Valoare atribuită
- 271,90 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:56
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
271,90 RON
din 271,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro