Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de construire platformă pentru biciclete și gard metalic pe soclu de beton

Număr anunț
DA41059985
Autoritate contractantă
COMUNA BACIU (CUI 4378751)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.940,81 RON
Valoare atribuită
22.940,81 RON
Data publicării
27.08.2026 09:19
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.940,81 RON

din 22.940,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.