Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații și modernizare teren de sport (înlocuire gazon sintetic și porți de handbal)

Număr anunț
DA41059958
Autoritate contractantă
COMUNA BACIU (CUI 4378751)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.774,31 RON
Valoare atribuită
56.774,31 RON
Data publicării
27.08.2026 09:18
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.774,31 RON

din 56.774,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.