Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare si masa cantonament baschet 28.08-02.09.2026

Număr anunț
DA41060260
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Galati (CUI 3126594)
Furnizor / câștigător
PENSIUNEA AGROTURISTICA POIANA SRL (CUI 21030497)
Cod CPV
55270000-3 · Servicii prestate de pensiuni care ofera cazare cu mic dejun inclus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.873,87 RON
Valoare atribuită
13.873,87 RON
Data publicării
27.08.2026 09:36
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.873,87 RON

din 13.873,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.