Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE SI MASA TABARA ELEVI
- Număr anunț
- DA41060304
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- PRO TRADITIO SRL (CUI RO18214210)
- Cod CPV
- 55243000-5 · Servicii de tabere de copii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.189,18 RON
- Valoare atribuită
- 21.189,18 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:38
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.189,18 RON
din 21.189,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro