Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de analize de laborator pentru sector alimentar

Număr anunț
DA41060278
Autoritate contractantă
CRESA SFANTU GHEORGHE (CUI 46590201)
Furnizor / câștigător
QTM MEDICAL & CONSULTING SRL (CUI RO25226942)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.650 RON
Valoare atribuită
5.650 RON
Data publicării
27.08.2026 09:37
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.650 RON

din 5.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.