Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATORI AUTO
- Număr anunț
- DA41059439
- Autoritate contractantă
- Teatrul Tudor Vianu Giurgiu (CUI 4852447)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SRL (CUI RO1284806)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.570,25 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:39
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.570,25 RON
din 1.570,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro