Ofertă acceptată
Cumpărare directă
revizie tehnica auto
- Număr anunț
- DA41060363
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA IALOMITA (CUI 4506958)
- Furnizor / câștigător
- INTERNATIONAL SERVICE SLOBOZIA SA (CUI RO6253304)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.075,77 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:42
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.075,77 RON
din 1.075,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro