Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport persoane cu autocar Oradea-Odorheiu Secuiesc si retur

Număr anunț
DA41060300
Autoritate contractantă
TRUPA DE DANS UDVARHELY NEPTANCMUHELY (CUI 16397994)
Furnizor / câștigător
ANDY TRANS TOURS SERV SRL (CUI RO2719682)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
27.08.2026 09:38
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.