Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mașină de gătit centrală cu 8 focuri și două cuptoare

Număr anunț
DA41059862
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.9 (CUI 3126608)
Furnizor / câștigător
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO33000856)
Cod CPV
39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.358,05 RON
Valoare atribuită
22.358,05 RON
Data publicării
27.08.2026 09:11
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.358,05 RON

din 22.358,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.