Număr anunț
DA41059804
Autoritate contractantă
Comuna Orastioara de Sus (Primaria comunei Orastioara de Sus) (CUI 4468366)
Furnizor / câștigător
DALID ALFA S.R.L. (CUI RO29360121)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.685,14 RON
Valoare atribuită
2.685,14 RON
Data publicării
27.08.2026 09:07
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.685,14 RON

din 2.685,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.