Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI NITRIL, NEPUDRATE SOFT ALBASTRU100 BUC /CUTIE, MARIMEA S,M,L,

Număr anunț
DA41057958
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
Furnizor / câștigător
PRIMO DEP TRANSILVANIA SRL (CUI 27839439)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.587,60 RON
Valoare atribuită
1.587,60 RON
Data publicării
26.08.2026 15:16
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.587,60 RON

din 1.587,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.