Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APC Smart-UPS, 3000VA/2700W,2U with SmartConnect,
- Număr anunț
- DA41059438
- Autoritate contractantă
- R1096128 Compania APA Brasov
- Furnizor / câștigător
- SIGMA DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO35096254)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.078 RON
- Valoare atribuită
- 18.078 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:39
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.078 RON
din 18.078 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro