Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii - reparatii arhiva

Număr anunț
DA41060340
Autoritate contractantă
Comuna Pir (CUI 3897149)
Furnizor / câștigător
MIRAL COM SRL (CUI RO9408918)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020,26 RON
Valoare atribuită
3.020,26 RON
Data publicării
27.08.2026 09:40
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020,26 RON

din 3.020,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.