Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu topobatimetric la Priza cu barare Isalnita si Rovinari

Număr anunț
DA41059098
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
CONTROL SURVEY SRL (CUI RO27590000)
Cod CPV
71351923-2 · Servicii de studii batimetrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.900 RON
Valoare atribuită
29.900 RON
Data publicării
27.08.2026 07:46
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.900 RON

din 29.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.