Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Solid State Drive
- Număr anunț
- DA41060097
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Transport Public Bucuresti - Ilfov (CUI 38474532)
- Furnizor / câștigător
- EUROCOM SA (CUI RO1643888)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.728 RON
- Valoare atribuită
- 2.728 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:26
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.728 RON
din 2.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro