Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform oferta 83 din 26.08.2026 pentru achizitia de bunuri

Număr anunț
DA41059967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DEVESEL (CUI 29192281)
Furnizor / câștigător
HYGIENE VISION S.R.L. (CUI 45649637)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.098 RON
Valoare atribuită
36.098 RON
Data publicării
27.08.2026 09:18
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.098 RON

din 36.098 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.