Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV Recea Cristur - Sisteme de apelare wireless asistenta pt beneficiari

Număr anunț
DA41059164
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
PARCROM SERVICE SRL (CUI RO20796810)
Cod CPV
32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.162,10 RON
Valoare atribuită
37.162,10 RON
Data publicării
27.08.2026 08:07
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.162,10 RON

din 37.162,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.