Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ETICHETE IN ROLA 100X100MM ,50 X 25 SI 50 X 32
- Număr anunț
- DA41057223
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.220 RON
- Valoare atribuită
- 3.220 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:29
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.220 RON
din 3.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro