Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale reparatii
- Număr anunț
- DA41060641
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOTENI (PRIMARIA COMUNEI BOTENI) (CUI 4318431)
- Furnizor / câștigător
- DANEX BOB CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17132383)
- Cod CPV
- 45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79,34 RON
- Valoare atribuită
- 79,34 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:58
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79,34 RON
din 79,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro