Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA GARD VERDE 2000x10M

Număr anunț
DA41060627
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429,70 RON
Valoare atribuită
2.429,70 RON
Data publicării
27.08.2026 09:57
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.429,70 RON

din 2.429,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.