Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diriginte santier pentru investitia SALA DE SPORT, comuna Slobozia
- Număr anunț
- DA41058843
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
- Furnizor / câștigător
- EGETIC TOP ACTIV SRL (CUI 35427773)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 17:24
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.000 RON
din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro