Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere, curatenie containere
- Număr anunț
- DA41060538
- Autoritate contractantă
- ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
- Furnizor / câștigător
- SALGARDENPREST TĂŞNAD SRL (CUI 27256818)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.205,25 RON
- Valoare atribuită
- 53.205,25 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:51
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.205,25 RON
din 53.205,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro