Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac concentric dispozabil lungime 37 mm x 0,46 mm - 26G
- Număr anunț
- DA41060899
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- ASCO 90 SRL (CUI RO1568271)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 864 RON
- Valoare atribuită
- 864 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:12
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
864 RON
din 864 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro