Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVETELE V VERDE 1STR 190BUC/PACH 20/BAX

Număr anunț
DA41060544
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI (CUI 3264619)
Furnizor / câștigător
FONTREVI SRL (CUI RO13768117)
Cod CPV
39514500-3 · Servetele de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,60 RON
Valoare atribuită
435,60 RON
Data publicării
27.08.2026 09:52
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,60 RON

din 435,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.