Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTREȚINERE ȘI REPARAȚII DC 133 ŞEPREUȘ - APATEU, COMUNA ȘEPREUŞ, JUD. ARAD

Număr anunț
DA41059593
Autoritate contractantă
COMUNA SEPREUS (CUI 3519348)
Furnizor / câștigător
M.R.A. ASSOCIATION CONSTRUCT SRL (CUI 27821750)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.688,82 RON
Valoare atribuită
155.688,82 RON
Data publicării
27.08.2026 08:52
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155.688,82 RON

din 155.688,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.