Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile medicale pentru CIAPAD GULLIVER

Număr anunț
DA41049689
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,80 RON
Valoare atribuită
292,80 RON
Data publicării
25.08.2026 15:37
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,80 RON

din 292,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.