Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extinderi si reparatii
- Număr anunț
- DA41061002
- Autoritate contractantă
- COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) (CUI 3963714)
- Furnizor / câștigător
- TERMO SRL (CUI RO8881950)
- Cod CPV
- 39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470 RON
- Valoare atribuită
- 2.470 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.470 RON
din 2.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro