Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASTENOR Energy 20 fiole x 10 ml sol.orală

Număr anunț
DA41060664
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
Furnizor / câștigător
BIESSEN PHARMA S.R.L. (CUI RO3939406)
Cod CPV
15880000-0 · Produse nutritionale speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,90 RON
Valoare atribuită
549,90 RON
Data publicării
27.08.2026 09:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,90 RON

din 549,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.