Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ștampile, tricouri personalizate pentru secția Șah, imprimate, autocolante
- Număr anunț
- DA41060628
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MEDIAS (CUI 38045310)
- Furnizor / câștigător
- CONTRAST PUBLICITATE SRL (CUI RO17046959)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523 RON
- Valoare atribuită
- 523 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:57
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
523 RON
din 523 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro