Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de panificatie

Număr anunț
DA41055243
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
SANTEC SRL (CUI RO5319583)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,34 RON
Valoare atribuită
1.563,34 RON
Data publicării
26.08.2026 12:42
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,34 RON

din 1.563,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.