Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie utilaj cf deviz - Politehnica Bucuresti, Ref. 5531

Număr anunț
DA41052979
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
MOTOUNELTE.RO SRL (CUI RO29102068)
Cod CPV
51521000-0 · Servicii de instalare de utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.688 RON
Valoare atribuită
7.688 RON
Data publicării
26.08.2026 10:46
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.688 RON

din 7.688 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.