Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mobilier gradinita

Număr anunț
DA41061226
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI RO41213669)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.619 RON
Valoare atribuită
1.619 RON
Data publicării
27.08.2026 10:30
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.619 RON

din 1.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.