Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri de bare Zebra DS2208

Număr anunț
DA41060437
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30216000-6 · Cititoare magnetice sau optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387 RON
Valoare atribuită
387 RON
Data publicării
27.08.2026 09:45
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387 RON

din 387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.