Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDUCTOR WAM – S4380090B633401N, REDUCTOR S43 STDI=1/80 TIP INTRARE 090 TIP IEȘIRE B63 + UNITATE

Număr anunț
DA41060429
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
Cod CPV
31160000-5 · Piese pentru motoare, generatoare si transformatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.982,50 RON
Valoare atribuită
10.982,50 RON
Data publicării
27.08.2026 09:45
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.982,50 RON

din 10.982,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.