Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de moderinzare a sistemului de iluminat public
- Număr anunț
- DA41059829
- Autoritate contractantă
- COMUNA HARTOP (PRIMARIA COMUNEI HARTOP) (CUI 16402004)
- Furnizor / câștigător
- ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI RO41166842)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757.094,18 RON
- Valoare atribuită
- 757.094,18 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:09
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
757.094,18 RON
din 757.094,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro