Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de analiza si audit al sistemului de iluminat

Număr anunț
DA41058554
Autoritate contractantă
COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
Furnizor / câștigător
ECO PROIECT INSTALATII S.R.L. (CUI 50765590)
Cod CPV
71620000-0 · Servicii de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
26.08.2026 16:05
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.